تبلیغات
اخبار منچستر سیتی - سمیر نصری: سیتی تیم بهتری نسبت به چلسی بوده است!
سمیر نصری در مصاحبه ای ادعا کرده نمایش های چلسی وی را تحت تاثیر قرار نداده و اینکه منچسترسیتی تیم بهتری بوده است.


آبی های لندن در حال حاضر در 13 هفته مانده به پایان مسابقات لیگ برتر، اختلافی 7 امتیازی با آبی های منچستر دارند، ولی به نقل از اسکای، هافبک فرانسوی سیتی زن ها اعتقاد دارد صدرنشین همچنان می تواند بلغزد:

"یکی از هواداران بزرگ مورینیو هستم، ولی به هیچ وجه تحت تاثیر این تیم چلسی او قرار نگرفته ام. دو بار با آنها بازی کرده ایم که یک بار 10 نفره بودیم و تیم بهتری نشان داده ایم. پس از آن در استمفوردبریج با آنها بازی کردیم و باز هم بهتر بودیم. دیدارهای دیگرشان را هم که دیدم، به این نتیجه رسیدم که فوق العاده نیستند. آنها فقط قوی هستند و در خط حمله مهاجم خوبی دارند.

"از نظر من چلسی تیم خاصی نیست و فکر می کنم اشباهاتی مرتکب خواهند شد. ما در سیتی فقط باید نمایش های خود را داشته باشیم، بازی هایمان را ببریم و ببینیم چه می شود. فصل فعلی لیگ برتر تا پایان همین طور پیش خواهد رفت. هیچ تیمی نمی تواند در فاصله 10 بازی به آخر، قهرمانی اش را مسجل کند."

هر دو قهرمانی سال های اخیر سیتی در هفته ها و حتی لحظات پایانی بدست آمده است. نصری در این باره هم گفته است:

"می دانیم که هر دو قهرمانی مان در لیگ برتر در شرایطی بدست آمده که در این برهه از فصل، پایین تر از صدرنشین قرار داشتیم، ولی ادعای بزرگی نخواهیم کرد. فقط تلاش می کنیم حداکثر امتیازات را کسب کنیم و منتظر لغزش حریف باشیم. فصل همچنان مدت زیادی ادامه دارد و آنها علاوه بر لیگ قهرمانان، فینال جام اتحادیه را هم در پیش دارند که مسابقات متعددی پیش روی شان قرار می دهد."

سمیر نصری در طی دوران بازی اش، با جنجال های بسیاری دست و پنجه نرم کرده و نظرات بی پرده ای در مورد مسائل مختلف بروز داده است و قصد تغییر رویه هم ندارد:

"بعضی اوقات بهتر است خفه شد، ولی این از عهده من خارج است. وقتی سن ام پایین تر بود، بعضا می توانستم جلوی خود را بگیرم، ولی با دلی پر به خانه برمی گشتم. در نتیجه نفر بعدی که باعث انفجار درونم می شد، شاید تقصیری نداشت. در نتیجه ترجیح می دهم حتی اگر منفور همه شوم یا مغرور لقب بگیرم، افکارم را همچنان که هستند، بروز دهم. در این شرایط، حداقل کسانی که به آنها عشق می ورزم، اذیت نمی شوند."


دنبالک ها: منبع،

تاریخ : جمعه 24 بهمن 1393 | 09:44 ب.ظ | نویسنده : ناصر | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.
?