تبلیغات
اخبار منچستر سیتی - جوویتچ: پیگرینی با تصمیمش مرا کشت.
مانوئل پیگرینی ترجیح داد نام استفان جووتیچ مونته نگوریی را از لیست اروپایی منچسترسیتی خط بزند.مساله ای که واکنش شدید این مهاجم را در پی داشت.


انتقال 38 میلیونی ویلفرد بونی از سوانسی به سیتی، سبب شد تا این بازیکن به نوعی جای جووتیچ را در لیست اروپایی منچسترسیتی بگیرد. سیتی به دلیل عدم رعایت فیرپلی مالی در فصل گذشته، در این فصل نمی تواند بیش از 21 بازیکن را در لیست اروپایی خود برای چمپیونزلیگ قرار دهد. این باشگاه در مرحله یک هشتم باید به مصاف بارسلونا برود.

جووتیچ که در نقل و انتقالات زمستانی از یوونتوس و چند باشگاه دیگر ایتالیایی پیشنهاد داشت، در واکنش به این تصمیم سرمربی منچسترسیتی به ساندی میرور گفت:" من لیاقت بازی در مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان را داشتم.نه تنها من که هواداران نیز با من هم عقیده اند اما پیگرینی اعتقادی به این مساله نداشت. او با این تصمیمش مرا کشت. آینده ورزشی من بدین ترتیب با خطر مواجه شده است.

هواداران به من می گویند که بازیکن بزرگی هستم اما واضح است که مربی تیم با آنها هم عقیده نیست. در این لحظه واقعا احساس ناامیدی می کنم.البته هنوز تصمیمی برای آینده نگرفته ام. باید تا انتهای فصل صبر کنم و ببینیم چه پیش خواهد آمد. هرچند که پیگرینی با این تصمیم خود، پیغام واضحی را به من رساند."

تاریخ : یکشنبه 26 بهمن 1393 | 08:40 ب.ظ | نویسنده : ناصر | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.
?