تبلیغات
اخبار منچستر سیتی - لمپارد: سیتی روزی قهرمان اروپا خواهد شد
فرانک لمپارد می‌‌گوید مقابل بارسلونا، هم تیمی‌هایش باید بی‌ نقص بازی کنند.


 به گزارش ESPN، لمپارد می‌‌گوید: "مقابل چنین تیم‌های دشوار است که پیروز شوید اما ما باید ببریم. باید در هر دو بازی توپ را مال خود کنیم چون تیم‌های بزرگ اینگونه بازی می‌‌کنند. اگر کمی‌ تمرکز خود را از دست بدهیم، بازی را از دست خواهیم داد."

سیتی تا به حال به یک هشتم نهایی‌ صعود نکرده است و حالا لمپارد ادامه می‌‌دهد:"تجربیات زیادی در چمپیونزلیگ دارم و مقابل تیم‌های بزرگی‌ حذف شدم و تیم‌های بزرگی‌ را هم حذف کردیم. فکر می‌‌کنم 4 یا 5 نیمه نهایی‌ را دیده‌ام و یک بار در فینال به منچستر یونایتد باختیم و یک بار هم شیرین‌ترین لحظه بازیگری من را رقم زد.

"خیلی‌ دوست دارم سیتی را در یک پله بالاتر ببینم. می‌‌دانم که در سال‌های قبل باشگاه سختی‌های را دیده که در چلسی هم بار‌ها اتفاق افتاده است اما این اتفاق وقتی‌ با بهترین تیم‌ها بازی می‌‌کنیم رخ می‌‌دهد."

کاپیتان سابق چلسی می‌‌گوید، روزی سیتی قهرمان اروپا می‌‌شود. او می‌‌گوید: "برای من چمپیونزلیگ بهترین رقابت باشگاهی دنیا است. وقتی‌ مقابل تیم بزرگی‌ مثل بارسلونا مقابل دیدگان همه بازی می‌‌کنید، دشوار خواهد بود. این جامی است که هر باشگاه بزرگی‌ باید در جمع افتخارات خود داشته باشد و با نحوه پیشرفت سیتی، یک روز آنها به این جام می‌‌رسند. بازی با بارسلونا از آن جنس بازی‌های است که اگر شما می‌‌خواهید قهرمان اروپا شوید، باید آن را ببرید."
دنبالک ها: منبع،

تاریخ : جمعه 1 اسفند 1393 | 03:57 ب.ظ | نویسنده : ناصر | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.
?