تبلیغات
اخبار منچستر سیتی - لمپارد: هیچ قانون شفافی در مورد آفساید وجود ندارد
فرانک لمپارد طی صحبت هایی به انتقاد از عدم شفافیت قانون آفساید در فوتبال پرداخت.

http://www.axgig.com/images/38692470072179776488.jpg
دیشب در جریان دیدار بازل و پورتو، مارک کلاتنبرگ و کوین فرند تصمیم گرفتند گل پورتو را به دلیل حضور دو مهاجم مقابل دید دروازه بان، مردود اعلام کنند. این تصمیم تنها دو روز بعد از مسابقه جام حذفی یونایتد مقابل پرستون رخ داد که در آن با وجود بسته شدن دید دروازه بان توسط وین رونی، گل شیاطین سرخ، پذیرفته شد. لمپارد در این باره به Sky Sports گفته است:

"هیچ قانون شفافی وجود ندارد و طی روزهای گذشته هم شاهد این مساله بوده ایم. می توانیم همه از آفساید صحبت کنیم و در نهایت با دیگران مخالفت کنیم، چون فصل الخطابی در مورد آن وجود ندارد. با این حال، اگر بازیکنی در جریان بازی تاثیر داشته باشد و چون بازیکن پورتو جلوی شیرجه دروازه بان را گرفته بود، موقعیت آفساید خواهد بود.

"آن تصمیم درست بود، ولی تصمیم در مورد رونی در روز دوشنبه، غلط بود. هر سال مسئولین به زمین های تمرین ما می آیند و قوانین جدیدی ارائه می کنند که با سال قبل متفاوت است، ولی نمی توان آنها را هم شماتت کرد، چون فقط مسئولیت اجرایی دارند. شروع به پخش گل ها، کلیپ ها و ویدیوها می کنند، اما فکر می کنم خودشان هم مطمئن نیستند."

تیری آنری هم با تمجید از تصمیم داوران انگلیسی در مورد مردود اعلام کردن گل پورتو، صحبت های هافبک منچسترسیتی را تایید کرد:

"داور کنار، فرند، بسیار شجاعانه عمل کرد. گاهی اوقات دلیل حضور این داور را نمی دانیم. با این حال، مسلما وظیفه او کمک به داور وسط هنگام بروز صحنه های بحث برانگیز است. کلاتنبرگ صحنه را ندید و در نتیجه فرند به او کمک کرد. تصمیم بسیار درستی بود."
دنبالک ها: منبع،

تاریخ : جمعه 1 اسفند 1393 | 04:45 ب.ظ | نویسنده : ناصر | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.
?