تبلیغات
اخبار منچستر سیتی - پیگرینی: برای هوادارانمان لیگ برتر از لیگ قهرمانان مهم‌تر است!

سرمربی منچستر‌سیتی می‌گوید هواداران سیتی قهرمانی در لیگ برتر را به قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا ترجیح می‌دهند.

منچستر‌سیتی فردا شنبه باید در هفته بیست و ششم لیگ برتر در خانه از نیوکاسل پذیرایی کن د وسپس سه|‌شنبه در لیگ قهرمانان اروپا در خانه به دیدار بارسلونا برود. مانوئل پیگرینی سرمربی شیلیایی منچستر‌سیتی در صحبتی جالب گفت هواداران تیبمش ترجیح می‌دهند منچستر‌سیتی در لیگ برتر به قهرمانی برسد ولی در لیگ قهرمانان حدف شود.

پیگرینی که تیمش از جام حذفی و جام اتحادیه حذف شده است، در لیگ برتر با 7 امتیاز اختلاف نسبت به چلسی در رده دوم قرار دارد. او به روزنامه سان گفت: می‌دانیم که هفته پرفشاری را پیش رو داریم. فردا بازی حساسی برابر نیوکاسل داریم و به هیچ وجه نمی خواهم آنها را دست کم بگیرم. نیوکاسل تیم قدرتمندی است و می تواند برای ما دردسر ایجاد کند. قرار نیست به این خاطر که در لیگ قهرمانان اروپا برابر بارسلونا بازی داریم، در بازی فردا برابر نیوکاسل به بازیکنانم استراحت دهم. برای هواداران ما لیگ برتر اهمیت زیادی دارد. هواداران ما ترجیح می‌دهند که تیم‌شان از لیگ قهرمانان حذف شود ولی در لیگ برتر به قهرمانی برسد. من احساس آنها را درک می کنم و تلاش می کنم تا در لیگ برتر بتوانیم به قهرمانی برسیم و تا هفته آخر دست از تلاش نکشیم.

سرمربی منچسترسیتی در ادامه گفت: به نتایج چلسی کاری ندارم. اگر چلسی امتیازی از دست بدهد برای ما خوب است، ولی مهم‌تر از همه این است که ما خودمان به شرایط خوبی باز گردیم و بتوانیم بار دیگر به همان تیم خوب گذشته تبدیل شویم. این برای من اهمیت بیشتری تا نتایج چلسی دارد. تنها به تیم خودم فکر می کنم.

پیگرینی درباره بازگشت آگوئرو به ترکیب تیمش گفت: آگوئرو می‌تواند با درخشش خود در بازی‌های آینده ما را به چلسی برساند. از بازگشت آگوئرو به اوج خوشحالم. البته او هنوز هم کمی درد در کمرش دارد. او می تواند این هفته در هر دو دیدار ما به میدان برود.

منچستر‌سیتی که از جام حذفی و جام اتحادیه حذف شده است با 7 امتیاز اختلاف نسبت به چلسی در رده دوم لیگ برتر قرار دارد. این شرایط باعث شده است تا مسئولان این تیم متمول به دنبال به خدمت گرفتن مربی جدیدی باشند. آنها دیگو سیمئونه، سرمربی موفق آتلتیکومادرید را مدنظر قرار دارند تا در پایان فصل او را به خدمت بگیرند.

پیگرینی درباره شایعات حضور سیمئونه در تیم منچستر‌سیتی گفت: به این صحبت‌ها کاری ندارم و تمرکزم روی تیم خودم است.تاریخ : جمعه 1 اسفند 1393 | 06:45 ب.ظ | نویسنده : ناصر | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.
?