تبلیغات
اخبار منچستر سیتی - ماسکرانو: آگوئرو قابل قیاس با مسی نیست

بازیکن بارسلونا بر این باور است مهاجم منچسترسیتی به هیچ وجه قابل مقایسه با لیونل مسی نیست.

دیدار رفت تیم‌های منچسترسیتی و بارسلونا از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا سه‌شنبه این هفته در ورزشگاه اتحاد شهر منچستر برگزار می‌شود.

این دو تیم، سال گذشته و در همین مرحله نیز با هم دیدار کردند که بارسلونا در دیدار رفت که در زمین سیتی انجام گرفت موفق شد با گل‌های لیونل مسی و دنی آلوس با نتیجه دو بر صفر به پیروزی برسد.

خاویر ماسکرانو امیدوار است در سال جاری نیز تاریخ برای آنها تکرار شود تا بارسلونا بتواند در زمین خانگی منچسترسیتی به برتری برسد. وی در این‌باره گفت: سیتی در حال حاضر در بهترین شرایط خود به سر نمی‌برد. آنها تاکید زیادی روی موفقیت در لیگ قهرمانان اروپا دارند زیرا این تورنمنت برایشان اهمیت بسیار بالایی دارد. آنها هر سال تلاش می‌کنند بتوانند راهی مراحل بالاتر شوند. به عقیده من، رویارویی با آنها دیدار سختی خواهد بود اما اگر ما درست همانند سال گذشته باشیم می‌توانیم راهی مرحله بعد شویم.

ماسکرانو افزود: با توجه به ابزاری که در اختیار داریم، می‌توانیم در شهر منچستر نمایش خوبی داشته باشیم اما باید اطمینان داشته باشیم که برای رویارویی با این تیم، مسیر درست را انتخاب می‌کنیم. از دیداری که سال گذشته داشتیم، بارسلونا تغییرات زیادی داشته است اما سیتی با همان مربی و بازیکنان با ما روبه‌رو می‌شود. آنها بازیکنان بسیار با استعدادی مانند سرخیو آگوئرو در ترکیب خود دارند. او بازیکن بسیار خوبی است اما به هیچ وجه نمی‌توان وی را با لیونل مسی مقایسه کرد. لئو بهترین است. پابلو زابالتا هم یکی از بهترین‌ها در پُست خودش است. او همواره در ترکیب تیمش تمام توان خود را به کار می‌گیرد. مانوئل پیگرینی هم یکی از بهترین‌ مربیان است و در دوران کاری‌اش، هدایت چند تیم بزرگ را به دست داشته است. او راهی مخصوص برای برقرار کردن ارتباط با بازیکنانش دارد و بازیکنان خیلی ساده می‌توانند خواسته‌های او را متوجه شوند.تاریخ : شنبه 2 اسفند 1393 | 08:45 ب.ظ | نویسنده : ناصر | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.
?