تبلیغات
اخبار منچستر سیتی - مدیر برنامه توره: فکر نمی کنم یحیی سیتی را ترک کند
مدیر برنامه یحیی توره می گوید موکلش می خواهد سالهای زیادی را در منچستر سیتی سپری کند.

http://www.axgig.com/images/31603311543669703132.jpg
مدیر برنامه یحیی توره، شایعه علاقه وی به ترک سیتی و انتقال به اینتر را تکذیب می کند. طی هفته های اخیر اخبار زیادی مبنی بر تحقق این اتفاق در پایان فصل مخابره شده است اما دمیتری سلوک در مصاحبه با ساندی میرور، اعتقاد دیگری دارد:

"بر خلاف آن چه که گفته می شود، یحیی منچستر سیتی را دوست دارد. او در این تیم خوشحال است. در واقع یحیی دوست دارد تا پایان اینجا بماند. توره می خواهد در سیتی از فوتبال خداحافظی کند و پس از آن، برای باشگاه مشغول به کار شود. به همین دلیل است که من از سیتی می خواهم پیشنهادی جدید به یحیی بدهد تا به وی نشان دهند او بخشی از آینده باشگاه است."

"مسئله در مورد پول نیست. بلکه در مورد حفط یحیی در سیتی، تا پایان دوران فوتبالش است. در مورد این است که بهترین بازیکن تیم، مورد احترام و علاقه قرار دارد. پس از بازنشستگی، یحیی می تواند نقشی مثل مدیر ورشی تیم را ایفا کند."

"مطمئنم که روبرتو مانچینی یحیی توره را برای اینتر می خواهد اما هر مربی دیگری در جهان، دوست دارد با موکلم کار کند. مورینیو در چلسی و آنچلوتی در رئال هم چنین حسی را دارند.فکر نمی کنم یحیی منچستر سیتی را ترک کند. او مهمترین بازیکن آنهاست و نبود وی در زمان برگزاری جام ملت های آفریقا، این مسئله را ثابت کرد. سیتی بازیکنان بزرگی دارد اما آگوئرو به خاطر یحیی گل می زند یا سیلوا با وی، خوب بازی می کند. توره تیم را سازمان دهی می کند و بازی ها را در دست می گیرد. حتی اگر پیگرینی هم بخواهد توره را بفروشد، شیخ و خلدون، چنین اجازه ای را به او نمی دهند. بارسلونا مسی را دارد، رئال رونالدو را و منچستر سیتی، یحیی توره را دارد."
دنبالک ها: منبع،

تاریخ : یکشنبه 3 اسفند 1393 | 09:55 ب.ظ | نویسنده : ناصر | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.
?