تبلیغات
اخبار منچستر سیتی - پیگرینی: اگر بایرن را شکست داده‌ایم بارسا را هم می‌توانیم شکست دهیم
مانوئل پیگرینی اعتراف کرد که شرط موفقیت او در لیگ قهرمانان اروپا حفظ ستارگانی مانند یحیی توره و سرخیو آگرو در ورزشگاه اتحاد است اما برای او قهرمانی در این رقابت‌ها تبدیل به یک وسواس نشده است.


منچستر سیتی تا به حال حضور در جمع هشت تیم پایانی لیگ قهرمانان اروپا را تجربه نکرده است و امسال هم برای رسیدن به این هدف مانع بزرگی مانند بارسلونا را سر راه خود می‌بیند، همان تیمی که فصل گذشته در همین مرحله از رقابت‌ها شاگردان پیگرینی را از گردونه رقابت‌ها حذف کرد.

پیگرینی با اعتراف به اینکه برای برآورده کردن انتظارات، تیمش باید در رقابت‌ها اروپایی هم پیشروی کند، گفت: اینکه ما چگونه در هر دو تورنمنت پیشرفت داشته باشیم، مهم است، هم در لیگ برتر و هم اینکه به مراحل پایانی لیگ قهرمانان برسیم. البته قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا برای ما یک وسواس نیست. ما فصل آینده هم می‌توانیم این کار را انجام دهیم اما فصل آینده نیز هدف ما همین است، اینکه سعی کنیم در تمام رقابت‌‌ها پیشرفت داشته باشیم.

پیگرینی که تیمش در این فصل از جام حذفی و اتحادیه انگلیس حذف شده است، کار سختی برای دست خالی تمام نکردن فصل دارد، چون در لیگ برتر خودش را پنج امتیاز پایین‌تر می‌بیند و در لیگ قهرمانان هم باید بارسا را حذف کند. با این حال پیگرینی می‌گوید که احساس نمی‌کند که مالکان باشگاه او را به خاطر جام نبردن در این فصل اخراج کنند.

وی افزود: من هرگز احساس فشار نکرده‌ام و اگر هم فشاری بوده از سمت خودم برای کسب نتایج بهتر و پیشرفت تیم وجود داشته است. ما توانسته‌ایم در عرض دو سال پنج جام کسب کنیم اما این بدان معنا نیست که در سه سال آینده من می‌توانم هر کاری را که می‌خواهم، انجام دهم. ما امسال می‌توانیم قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شویم و سال آینده هم اهداف‌مان همین خواهد بود.

پیگرینی درباره شانس تیمش برای غلبه بر بارسلونا در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا که بازی رفت آن در انگلیس است، خاطرنشان کرد: اگر ما توانسته‌ایم بایرن مونیخ را (در مرحله گروهی) شکست دهیم، می‌توانیم بارسلونا را هم شکست دهیم. ما هم پارسال بایرن را شکست دادیم و هم امسال. مشکل ما روانی نیست. مهم این است که اشتباهات فصل گذشته را امسال تکرار نکنیم.

من‌سیتی سه‌شنبه این هفته در دور رفت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا میزبان بارسلونا خواهد بود.
دنبالک ها: منبع،

تاریخ : یکشنبه 3 اسفند 1393 | 11:30 ب.ظ | نویسنده : ناصر | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.
?