تبلیغات
اخبار منچستر سیتی - زابالتا: شکست بارسلونا برابر مالاگا هیچ چیز را اثبات نمی کند
پالبلو زابالتا می گوید که شکست بارسلونا برابر مالاگا تاثیری بر روی نگرش تیمش در دیدار روز سه شنبه در لیگ قهرمانان ندارد.


 به گزارش football-espana دو تیم بارسا و منچستر سیتی در روز سه شنبه در استادیوم اتحاد به مصاف هم می روند. این دو تیم در آخرین دیدار خود در لیگ نتایج متفاوتی کسب کرده اند. سیتی با 5 گل نیوکاسل را در هم کوبید اما بارسلونا در نیوکمپ برابر مالاگا شکست خورد. با این اوصاف زابالتا معتقد است که یک دیدار همه چیز را مشخص نمی کند و بارسلونا تیم خطرناکی است.

او در مصاحبه خود گفت: "دیدار بسیار سختی خواهد بود. ما می خواهیم نسبت به فصل گذشته نتیجه بهتری در اروپا بگیریم. بعد از تعطلات زمستانی مشکلاتی بین مربی و برخی بازیکنان بارسلونا وجود داشت اما فوتبال درباره گذشته نیست و این مسائل تمام شده اند. آن ها به خوبی فرم خود را بازیافتند و به یک امتیازی رئال رسیدند. شکست در برابر مالاگا نمی تواند نشان دهنده فرم بد این تیم باشد."

او در ادامه گفت: "برای ما ضروری بود که در دیدار برابر نیوکاسل متوجه شویم می توانیم توپ را به گردش در آوریم و 5 گلی که در این دیدار به ثمر رساندیم به ما اعتماد به نفس خوبی داده است. یک دیدار همه چیز را تغییر نمی دهد و ما اعتقاد داریم که برابر بهترین تیم اروپا و با بازیکنان بزرگی  بازی می کنیم. آن ها بهترین خط حمله جهان را دارند. ما باید در خط دفاع بی نقص باشیم و به هیچ کدام از مهاجمین بارسلونا فرصتی برای ایجاد موقیت ندهیم. آن ها بزرگترین بازیکنان خط حمله هستند و در بازی تفاوت ایجاد می کنند. ما تلاش می کنیم که در دفاع سازمان یافته و متمرکز باشیم."

او در ادامه درباره لوییز سوارز گفت: "سوارز جزو بهترین مهاجمین جهان است. در لیورپول او محور اصلی تیم بود. اگرچه در خط حمله در کنار استوریج و استرلینگ بازی می کرد اما او محور اصلی تیم بود. این فصل اولین فصل او در بارسا است و هر بازیکنی به کمی زمان برای هماهنگ شدن با تیم نیاز دارد. او به اندازه مسی و نیمار گلزنی نکرده اما نقش مهمی در تیم داشته است. او در برابر لوانته  نشان داد که وقتی آماده باشد چقدر خطرناک است. او مسلما در این تیم بهتر خواهد شد."
دنبالک ها: منبع،

تاریخ : دوشنبه 4 اسفند 1393 | 04:25 ب.ظ | نویسنده : ناصر | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.
?