تبلیغات
اخبار منچستر سیتی - سرخیو آگوئرو: می توانیم هر تیمی را شکست دهیم؛ بازی متفاوتی خواهد بود
یک مصدومیت عضلانی، فصل گذشته مانع از حضور سرخیو آگوئرو مقابل بارسلونا شد اما امسال او آماده است تا بازی کند و ستاره آرژانتینی می گوید که سیتی از اشتباهات جدال فصل گذشته (فوریه 2014) درس گرفته است.

http://www.axgig.com/images/85193931928256076206.jpg
بنا به گزارش AS، آگوئرو در مصاحبه با وبسایت رسمی باشگاه منچستر سیتی گفت: "بارسلونا آخرین بار که با هم بازی کردیم کار را برای ما بسیار سخت کرد چرا که به خوبی حفظ توپ کردند - این یکی از نقاط قوت آنهاست. این یعنی ما نمی توانستیم که بر بازی مسلط شویم. هرچند از آن بازی چیزهای زیادی یاد گرفته ایم. می خواستیم بیشتر به بارسا حمله کنیم اما در یک سوم پایانی زمین نمی توانستیم راهی پیدا کنیم.

"این بار متفاوت خواهد بود، این یک بازی متفاوت خواهد بود و هر دو تیم تغییر کرده اند. هر دو باشگاه به خوبی تقویت شده اند بنابراین خواهیم دید که بازی چطور از آب در می آید اما مطمئنم که دو بازی فوق العاده شاهد خواهیم بود.

"زمانی که من قرعه را دیدم، با خود گفتم، 'اوه، نه، دوباره نه' اما حالا آن را به عنوان یک تصادف بزرگ می بینم. من همیشه گفته ام که قرار گرفتن در مقابل بهترین تیم ها در چمپیونزلیگ خوب است و در این مرحله از رقابت ها، با هر تیمی که دیدار کنید، سخت خواهد بود. ما احساس اطمینان داریم و امیدواریم که خوب کار کنیم - زمانی که بسیاری نوشتند که ما حذف خواهیم شد، رفتیم و بایرن و رم را شکست دادیم؛ این نشان می دهد که ما توانایی شکست دادن بهترین تیم های اروپا را داریم."
دنبالک ها: منبع،

تاریخ : سه شنبه 5 اسفند 1393 | 12:25 ق.ظ | نویسنده : ناصر | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.
?