تبلیغات
اخبار منچستر سیتی - پیگرینی: نسبت به سال گذشته سرحال تر هستیم؛ بارسای واقعی را فردا خواهیم دید
مانوئل پیگرینی مطمئن است که تیمش می تواند در دیدار فردا شب چمپیونزلیگ مانع از بازی مالکانه بارسلونا شود؛ این مربی شیلیایی در کنفرانس مطبوعاتی خود همچنین تأیید کرد که جیمز میلنر 100% آماده بازی کردن است.

http://www.axgig.com/images/73426843056968959354.jpg
 بنا به گزارش AS، صحبت های سرمربی سابق رئال مادرید، ویارئال و مالاگا را می خوانیم:

- خاطرات از دیدار فصل گذشته: "سال گذشته ما بعد از برگزاری 19 مسابقه طی دو ماه وارد این نبرد شدیم. ما این بار سرحال تر هستیم و در فرم خوبی قرار داریم اما می دانیم که در مقابل حریف نیرومندی قرار خواهیم گرفت."

- سختی کشیدن در مرحله گروهی: "ما هرگز تصور نمی کردیم که قرار است در پایان مرحله گروهی حذف شویم و به خود باور داشتیم و درست تا آخرین بازی جنگیدیم. ما در چند بازی خوب بازی نکردیم اما برای شکست دادن بایرن در مونیخ شخصیت خود را نشان دادیم."

- محرومیت توره: "من ترجیح می دهم با او بازی کنم تا بدون او - او برای ما بازیکن مهمی است. فکر می کنم می توانیم غیبت او را مدیریت کنیم چرا که ما ترکیب بزرگی داریم."

- هدف: "ایده ما این است که پیروز شویم، اما فراتر از هرچیزی، گل نخوردن مهم است. یک تساوی بدون گل برای ما مناسب تر از تساوی 1-1 است."

- بارسا: "فکر نمی کنم زمانی که فصل گذشته با آنها دیدار کردیم، سبک بازی خود را عوض کرده باشیم. ما بازی های زیادی را یکی پس از دیگری برگزار کردیم و سعی کردیم با روش های مختلفی بازی کنیم اما کار ساز نشد. می خواستیم جلوی زمین را باز کنیم و خطر ایجاد کنیم؛ فکر می کنم مهمترین چیز نبرد بر سر تصاحب توپ است و اینکه اجازه ندهیم بارسا پاسکاری های همیشگی خود را انجام دهد. نمی توانیم به آنها اجازه دهیم که ریتم خود را پیدا کنند."

- شکست بارسا مقابل مالاگا: "ما بارسای واقعی را فردا خواهیم دید - علی رغم این حقیقت که آنها آخرین بازی خود در لیگ را واگذار کرده اند. قبل از بازی با مالاگا آنها در مسیر کسب پیروزی های متوالی بودند و من انتظار دارم که فردا شب بهترین بارسلونا را شاهد باشیم. برای من صحبت کردن در مورد بارسا آسان نیست چرا که دیگر در اسپانیا زندگی نمی کنم؛ به عنوان مربی ترجیح می دهم که با پشتوانه پیروزی وارد میدان شویم."
دنبالک ها: منبع،

تاریخ : سه شنبه 5 اسفند 1393 | 12:20 ق.ظ | نویسنده : ناصر | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.
?