تبلیغات
اخبار منچستر سیتی - لوئیز انریکه: برابر سیتی برای پیروزی به میدان می رویم؛ میانه زمین نقطه تعیین کننده خواهد بود
سرمربی اسپانیایی بارسلونا در کنفرانس خبری پیش از بازی برابر سیتی شرکت کرد.


به گزارش AS، لوئیز انریکه سرمربی تیم فوتبال بارسلونا در آستانه دیدار حساس این تیم برابر منچسترسیتی در کنفرانس خبری پیش از این دیدار شرکت و در مورد موضوعات مختلف صحبت کرد.

شانس بیشتر برای پیروزی

"این گونه مسابقات را نمی توان برایش مدعی تعیین کرد و همه چیز در زمین بازی مشخص می شود و من حدسی در این مورد نمی زنم."

بازی مالاگا

"ما در آن بازی با تمام اعتماد به نفسمان وارد شدیم اما موفق به گذر از دفاعشان نبودیم. آن بازی گذشت و تمام شد و به چیز دیگری فکر نمی کنیم."

شرایط کلی

"در حال حاضر ما در بهترین جایگاه جدول نیستیم و بازی های زیادی برای مشخص شدن قهرمان و بازگشت دوباره وجود دارد اما الان زمان چمپیونزلیگ است و ما با دو بازی می توانیم به مرحله بعد صعود کنیم."

لوئیس سوارز

"این اولین فصل حضور او در تیم است و در خط حمله با این وجود او کمک زیادی به ما می کند و با حفظ توپ و فضا سازی که انجام می دهد به تیم کمک می کند."

آگوئرو

"یکی از مصمم ترین و باانگیزه ترین هاست. باید صبر کنیم و ببینیم در بازی چه پیش می آید."

رمز موفقیت

"این بازی به فضاهای موجود بستگی دارد. ما همیشه سعی داریم که توپ را داشته باشیم و موقعیت سازی کنیم و فکر می کنم در این بازی هم وسط زمین نقطه کلیدی دیدار خواهد بود."

پیش بینی این دیدار

"هر بازی شرایط خاص خود را دارد و در بعضی چیزها فقط مشابه است. بله ما دوست داریم این بازی را ببریم و اما نیازی نیست که به همه اتفاقات فکر کنیم. من این بازی را آنالیز کرده ام و همه جوانب را بررسی کرده ایم اما برای همه چیز نمی توان پاسخ پیدا کرد."
 


دنبالک ها: منبع،

تاریخ : سه شنبه 5 اسفند 1393 | 09:40 ب.ظ | نویسنده : ناصر | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.
?