تبلیغات
اخبار منچستر سیتی - کمپانی: آگوئرو در بازی مقابل بارسا همانند مسی بازی خواهد کرد
وینسنت کمپانی پیش از بازی منچسترسیتی با بارسا به کاتالانی ها هشدار داد که سرخیو آگوئرو، مسی تیم منچسترسیتی است.


قهرمان لیگ برتر ورود تیم انریکه را به اتحاد خوش امد گفت . کمپانی در مصاحبه با مارکا گفت: “در بازی روز سه شنبه آگوئرو برای یک روز مسی تیم منچستر خواهد بود اگر چه مسی هر روز و در هر بازی شگفت انگیز است و دو، سه گل به ثمر می‌رساند. اما در این بازی آگوئرو همچون مسی شگفتی ساز تیم منچسترسیتی خواهد بود.

تداوم شگفتی سازی مسی او را مسی کرده است درست مثل کریستیانو رونالدو. منچسترسیتی هیچگاه به مرحله یک چهارم نهایی رقابتهای چمپیونز لیگ نرسیده است اما کمپانی معتقد است الان بهترین فرصت برای تحقق این آرزوی دیرینه منچسترسیتی برای صعود به مرحله یک چهارم نهایی است.

کمپانی افزود: “ما در برابر بارسا از آنها بالاتریم اگرچه در تئوری آنها تیم بهتری هستند اما ما باید با مغلوب کردن آنها برتری خود را ثابت کنیم. ما به تساوی برابر آنها بسنده نمی‌کنیم. ما باید در این بازی بهتر از آنها حاضر شویم. در بعضی مواقع این باشگاه باید بر بهترین ها غلبه کند و آنها را شکست دهد.”

شایان ذکر است که بارسا در حالی به مصاف منچسترسیتی می‌رود که در شوک شکست یک بر صفر برابر مالاگا به سر می‌برد.

کمپانی در پایان افزود: “ما باید مثل همیشه بازی کنیم. همانطور که فصل پیش موفق شدیم دوبار به قهرمانی برسیم و باید با ترکیب برتر به مصاف بارسا برویم. ما با عقب نشستن، بازی را به آنها واگذار نمی‌کنیم.”


دنبالک ها: منبع،

تاریخ : سه شنبه 5 اسفند 1393 | 10:59 ب.ظ | نویسنده : ناصر | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.
?