تبلیغات
اخبار منچستر سیتی - جو هارت: دست پاچه شده بودیم؛ به غیر از آن دو گل، به خوبی سوارز را کنترل کردیم!
جو هارت، دروازه بان تیم منچستر سیتی معتقد است که تیمش بعد از دریافت گل اول از لوئیز سوارز دست پاچه شده است.


ملی پوش انگلیسی که در این مسابقه موفق به مهار ضربه پنالتی لیونل مسی شد، در پایان بازی به ITV  گفت: "این کاملاً مشخص است که ما تا قبل از گل اول به خوبی آنها را پرس می کردیم، و بعد از آن کمی دست پاچه شدیم - فکر می کنم کاملاً قابل رؤیت و آشکار بود. ما با هم خودمان را پیدا کردیم. اینجا در مقابل بازیکنانی در سطح جهانی بازی کردیم و در نیمه دوم دوباره متحد شدیم.

"فرصت مناسبی به دست نیاوردیم، می دانستیم که با چه چیزی روبرو هستیم، اما گاهی اوقات بازی به نفع شما پیش نمی رود و شاید این مورد در نیمه اول به وجود آمد. عملکرد ما در نیمه دوم عالی بود. امیدوارم ارزش چیزی را داشته باشد. برای به ثمر رساندن گل یا شاید کسب نتیجه خوب بودیم اما با ایمان و گروه فوق العاده ای از هواداران به بارسلونا خواهیم رفت.

"همان طور که سرمربی نیز به ما گفت تنها یک نیمه از مجموع دو مسابقه را پشت سر گذاشتیم و اگر چه که شکست 2-1 در خانه نتیجه ضعیفی محسوب می شود اما باید با باور به پیروزی در مسابقه برگشت حاضر شویم.

"لوئیز سوارز بازیکن فوق العاده ای است. برای چه او را به خدمت گرفته اند؟ نزدیک 80 میلیون پوند یا چنین چیزی پول پرداخت کرده اند، بنابراین چه انتظاری دارید؟ فکر می کنم به غیر از آن دو گل، به خوبی او را کنترل کردیم."


دنبالک ها: منبع،

تاریخ : چهارشنبه 6 اسفند 1393 | 11:15 ق.ظ | نویسنده : ناصر | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.
?