تبلیغات
اخبار منچستر سیتی - مانگالا: مارتیال دیگر نمی تواند مثل گذشته فوتبال بازی کند

الاکیم مانگالا، مدافع منچسترسیتی، تاکید کرده آنتونی مارتیال، که به عنوان گراقیمت ترین بازیکن جوان تاریخ فوتبال جهان، 2 روز پیش به منچستر یونایتد پیوست، هرگز نمی تواند مثل سابق بدرخشد.


مارتیال 19 ساله، در آخرین روز مهلت نقل و انتقالات تابستانه، با رقم 80 میلیون یورو از موناکو به یونایتد پیوست. مانگالا  هم که خود با 32 میلیون پوند در 2014 از پورتو به من سیتی پیوسته بود، به هموطنش هشدار داد با این رقم بالا، انتظارات بسیاری از او در لیگ برتر انگلیس می رود: فکر می کنم رقم قرارداد برای او مشکل ساز بشود. بدون شک، از حالا به بعد، هیچکس همانند گذشته به او نگاه نمی کند. منچستر هزینه زیادی برای او خرج کرده است. اجازه بدهید منتظر بمانیم و ببینیم او، باشگاه و یا خانواده اش چگونه با این اتفاق کنار می آیند؛ این مسئله اهمیت بسیاری دارد. باید تنها بر روی فوتبالش تمرکز کند و این تنها چیزی است که همه جا از او انتظار می رود.

در حال حاضر، ارقام بزرگی در بازار نقل و انتقالات هزینه می شود. اگر این رقم ها را با گذشته مقایسه کنیم متوجه می شویم سیر صعودی قابل توجه ای داشته اند. به نظر من هیچ بازیکنی 50، 80 و یا 100 میلیون پوند ارزش ندارد. این نقل و انتقالات بحشی از تجارت فوتبال شده است.

احتمال دارد به زودی، مارتیال در دو دیدار دوستانه فرانسه مقابل پرتغال و آلبانی، برای اولین بار برای تیم ملی کشورش به میدان برود.تاریخ : پنجشنبه 12 شهریور 1394 | 03:37 ب.ظ | نویسنده : ناصر | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.
?