تبلیغات
اخبار منچستر سیتی - امری: یوونتوس در بحران قرار ندارد؛ منچستر سیتی و یوونتوس شانس های اصلی صعود از گروه هستند
اونای امری سرمربی سویا معتقد است که شروع ضعیف یوونتوس در سری آ نباید آن ها را فریب دهد.

سویا که با کسب عنوان قهرمانی در لیگ اروپا، مجوز حضور در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا را کسب کرد در گروه مرگ لیگ قهرمانان اروپا با تیم های منچستر سیتی، یوونتوس و بروسیا مونشن گلادباخ هم گروه شده است.

اونای امری در مصاحبه با Tuttosport در خصوص گروه D لیگ قهرمانان اروپا گفت: "یوونتوس و منچستر سیتی شانس های اصلی صعود از گروه هستند. بروسیا مونشن گلادباخ و ما برای برهم زدن معادلات تلاش خود را خواهیم کرد. ما می دانیم که صعود از گروه کار دشواری است، اما ما می خواهیم به شگفتی ساز گروه تبدیل شویم و ما باید در مورد اهدافمان بسیار مصمم باشیم، اگر می خواهیم رقبایمان را متعجب کنیم."

"من به شکست یوونتوس در مقابل اودینزه و رم اعتمادی نمی کنم. من مطمئن هستم که آن ها در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا همان تیمی خواهند شد که چهار سال متوالی فاتح سری آ شدند و چند ماه پیش موفق به حضور در فینال لیگ قهرمانان اروپا شدند. یوونتوس از کیفیت بالایی برخوردار است و از بازیکنانی با ویژگی های مختلف برخوردار است، که به آن ها اجازه استفاده از سیستم های مختلف می دهد."

خوان کوادرادو وینگری است که قابلیت برتری عددی به آن ها در هنگام حمله در مقابل حریفانشان اعطا می کند و البته آن ها در خط میانی به خوبی مجهز هستند. خواهیم دید چه اتفاقی خواهد افتاد، اما من مطمئنم که آن ها در وضعیت بحرانی قرار ندارند. آن ها مثل همیشه در کورس رقابت برای فتح اسکودتو و لیگ قهرمانان اروپا خواهند بود."


دنبالک ها: منبع،

تاریخ : جمعه 13 شهریور 1394 | 05:20 ب.ظ | نویسنده : ناصر | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.
?