تبلیغات
اخبار منچستر سیتی - دی بروین: پس از شکست مقابل ولز، این پیروزی تسکین خوبی بود
کوین دی بروین، از پیروزی 3-1 تیم ملی بلژیک در دیدار پنجشنبه شب مقابل بوسنی ابراز خوشحالی کرد.

ولز در ماه ژوئن موفق شد با نتیجه 1-0 بلژیک را شکست داده و صدرنشین گروه B شود، و بعد از اینکه در دیدار مقابل بوسنی هم ژکو در دقیقه '15 میهمان را پیش انداخت، به نظر می رسید که باز هم مسیر شیاطین سرخ مشابه و سخت خواهد بود؛ اما تیم پر مهره ویلموتس با گلزنی فلاینی، دی بروین و هازارد به بازی برگشت و فاصله خود با تیم کولمن را حفظ کرد.

به گزارش Fourfourtwo، اکنون کوین دی بروین، خرید جدید منچستر سیتی معتقد است که همه چیز برای بلژیک خوب پیش خواهد رفت و بعد از سال 2000 آنها برای اولین بار راهی مرحله گروهی جام ملت های اروپا خواهند شد:

این مهم است، و پس از شکست در ولز یک تسکین واقعی بود. می دانیم که باید خوب باشیم. بوسنی تیم بدی نیست، اما نشان دادیم که رئیس هستیم. مسلماً در برخی لحظات آنها هم خطرناک بودند، اما ما همیشه آرامش خود را حفظ کردیم. بعد از گل تساوی آنها هرگز خطر واقعی ایجاد نکردند. فکر می کنم شایسته پیروزی بودیم. من دیدم که ولز و رژیم صهیونیستی هم سه امتیاز بازی را کسب کردند، اما ما فقط باید به پیروزی ادامه دهیم.

روز یکشنبه در دیدار مقابل قبرس هوا گرم خواهد بود، اما سه امتیاز ما را در مسیر خوبی برای رسیدن به جام ملت های اروپا قرار خواهد داد.


دنبالک ها: منبع،

تاریخ : جمعه 13 شهریور 1394 | 05:25 ب.ظ | نویسنده : ناصر | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.
?