تبلیغات
اخبار منچستر سیتی - پیگرینی: فوتبال ظالم است

سرمربی شیلیایی منچسترسیتی براین باور است که فوتبال ظالم است و هیچ چیزی در آن ثبات ندارد.


به نقل از دیلی میرر، منچسترسیتی در فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر انگلیس عملکرد درخشانی از خود نشان داده است. این تیم در هر چهار دیدار خود با اقتدار به پیروزی رسیده است و با ۱۲ امتیاز در صدر جدول رده بندی قرار دارد.

هر چند تیم پیگرینی از همین ابتدا نشان داده است که شانس نخست کسب عنوان قهرمانی است، اما این مربی شیلیایی می‌گوید که در فوتبال چیزی قابل پیش بینی نیست و ممکن است در چند هفته همه چیز تغییر کند. او در گفت و گویی که با روزنامه دیلی میل داشت، گفت: در فوتبال همه چیز به راحتی تغییر می‌کند و هیچ کسی نمی‌داند که در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد. الان بعضی از بازیکنان تیم ملی کشور خود را در انتخابی یورو ۲۰۱۶ همراهی می کنند و این باعث شده تا لیگ تعطیل شود.

او ادامه داد: نباید در این مدتی که لیگ تعطیل شده است استراحت کرد و دست از کار کشید. خوشبختانه شروع خوبی در آغاز رقابت‌های لیگ برتر انگلیس داشته‌ایم و باید به این شروع خوب خود ادامه دهیم. بنابرین زمانی برای استراحت وجود ندارد. در هر دیداری باید با نهایت تمرکز به میدان برویم. الان شرایط برای تیم‌ها خوب است و معمولا هر هفته یک دیدار برگزار می شود، اما به خاطر تعطیلات کنونی بازی‌ها فشرده‌تر می شود و در یک ماه باید هشت دیدار انجام دهیم. رقابت در لیگ قهرمانان اروپا و جام اتحادیه و حذفی بازیکنان را خسته می‌کند، اما باید با این شرایط کنار آمد.

سرمربی شیلیایی منچسترسیتی که سومین فصل حضور خود در این تیم را تجربه می کند در پایان سخنان خود، گفت: بار دیگر تاکید می کنم که در فوتبال هر چیزی ممکن است به سرعت تغییر کند. به عبارت دیگر فوتبال ظالم است و به کسی رحم نمی‌کند.

منچستریونایتد در هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس دیدار بسیار سختی پیش رو دارد، چرا که باید در خانه کریستال پالاس به میدان رود که با ۹ امتیاز در رده دوم جدول رده بندی قرار دارد.


دنبالک ها: منبع،

تاریخ : شنبه 14 شهریور 1394 | 04:55 ب.ظ | نویسنده : ناصر | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.
?