تبلیغات
اخبار منچستر سیتی - منچسترسیتی بیشترین خرید تابستانی و بایرمونیخ کم‌ترین خرید را داشته است
باشگاه منچستر سیتی بیشترین هزینه و رئال مادرید و بایرن مونیخ کمترین هزینه را برای خرید بازیکن در فصل و نقل و انتقالات داشته اند.


چند روزی است که نقل و انتقالات تابستانی بسته شده و هواداران و فوتبال دوستان منتظر آمار و ارقامی هستند که برایشان جالب توجه باشد به همین خاطر برای فوتبال دوستان آمار باشگاه هایی که بیشترین هزینه را در این فصل نقل و انتقالات اروپا داشتند برایتان آماده کرده ایم.

باشگاه های اروپایی هزینه ٥١٠ ملیون یورویی را برای خرید بازیکنان صرف کردند که این رقم نسبت به سال های گذشته رقم پایینی به شمار می آید.

آن چیزی که قابل توجه است این است که باشگاه رئال مادرید و پرس در رتبه اول قرار ندارد بلکه با ٨٨.١ ملیون یورو در رتبه نهم قرار گرفت.

و باشگاه بایرمونیخ هم با ٨٨.٤ در رتبه دهم بعد از رئال مادرید قرار گرفت.

اما باشگاه منچستر سیتی با بیشترین هزینه را برای خرید بازیکنان با رقم  ٢٢٠.٦ ملیون یورو کرده است و فقط برای خرید رحیم استرلینگ از لیورپول ٦٢.٥ ملیون یورو هزینه کرده است.

و منچستر یونایتد با رقم  ١٦٦.١ ملیون یورو در رتبه دوم قرار گرفت. برای آشنایی بیشتر در جدول زیر ١٠ باشگاه هایی که بیشترین هزینه را برای خرید بازیکنان کردند را به ترتیب ذکر کرده ایم.

ردیف باشگاه مبلغ(یورو) 1 منچستر سیتی 220.6 2 منچستر یونایتد 166.1 3 پاری سن ژرمن 130.4 4 یوونتوس 127.9 5 اتلتیکو مادرید 126.9 6 لیورپول 117.9 7 آث میلان 97 8 اینتر میلان 95.1 9 رئال مادرید 88.1 10 بایرن مونیخ 84.4
دنبالک ها: منبع،

تاریخ : شنبه 14 شهریور 1394 | 05:00 ب.ظ | نویسنده : ناصر | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.
?